ГЕОДЕТСКИ ОДСЕК

Студијски програм: ГЕОДЕЗИЈА - ГЕОМАТИКА

Само по ВГГШ

Распоред испита · Геодетски одсек

 

Распоред испита - Геодетски пододсек (Основне струковне студије)
AПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК
Школска 2023/2024. година
ПРИЈАВА ИСПИТА: од 08.04.2024. до 12.04.2024. год.
НАПОМЕНЕ:
ПРИЈАВЕ СЕ ПРИМАЈУ САМО У НАВЕДЕНИМ ТЕРМИНИМА.
ПРИЈАВЕ СЕ ПРИМАЈУ САМО УЗ ИНДЕКС.
Пријава се врши уз доказ о уплати свих доспелих рата школарине за школску 2023/2024. годину.
Првa два пријављивања испита се не плаћају, без обзира на статус студента. Свако следеће пријављивање испита се плаћа 1500 дин.
  На испит обавезно понети индекс и личну карту.
Р.б. ПРЕДМЕТ Година Дан Датум Време Сала Дежурства
1 Мерна несигурност 2 понедељак 15.04.2024. 09:00 2 и 3 Ј. Панџић
2 Савремене геодетске технологије 3 понедељак 15.04.2024. 12:00 2
3 Геодетске мреже 2 уторак 16.04.2024. 09:00 2 и 3   А. Стајчић
4 Стручна пракса 3 уторак 16.04.2024. 12:00 2 и 3    
5 Геодетски задаци у примењеној геодезији 3 уторак 16.04.2024. 12:00 2  
6 Геодетски задаци у државном премеру и катастру 3 уторак 16.04.2024. 12:00 3  
7 Геопросторне базе података 3 среда 17.04.2024. 09:00 РЦ
8 Технички енглески језик 2 среда 17.04.2024. 12:00 Грађ. пододсек (АС)
9 Примена рачунара 1 среда 17.04.2024. У РЦ  ГРАЂ. према посебном плану на огласној табли А. Стајчић
10 Основе инжењерске геодезије 2 четвртак 18.04.2024. 09:00 2 и 3 Ј. Панџић
11 Фотограметрија и даљинска детекција 3 четвртак 18.04.2024. 09:00 4 М. Димитријевић Јовић
12 Геодетски планови 1 четвртак 18.04.2024. 12:00 2 и 3 М. Марковић
13 Геоинформациони системи 3 петак 19.04.2024. 09:00 РЦ А. Стајчић
14 Нацртна геометрија са централном пројекцијом 1 петак 19.04.2024. 12:00 2 М. Мићовић
15 Информатика за инжењере 1 понедељак 22.04.2024.   У РЦ према посебном плану на огласној табли А. Стајчић
16 Рачун изравнања 2 понедељак 22.04.2024. 09:00 2 и 3 Ј. Панџић
17 Основи грађевинарства 3 понедељак 22.04.2024. 09:00 4  
18 Уређење земљишне територије 3 понедељак 22.04.2024. 12:00 2 М. Димитријевић Јовић
19 Геодетски премер 2 2 уторак 23.04.2024. 09:00 2 и 3 М. Марковић
20 Геодезија 2 2 уторак 23.04.2024. 12:00 2 и 3 Ј. Панџић
21 Физика 1 уторак 23.04.2024. 12:00 Грађ. пододсек (АС)
22 Математика 2 1 уторак 23.04.2024. 15:00 Грађ. пододсек (АС)
23 Основи фотограметрије 2 среда 24.04.2024. 09:00 2 М. Димитријевић Јовић
24 Математика 1 1 среда 24.04.2024. 10:00 Грађ. пододсек (АС)  
25 Инжењерска геодезија 3 среда 24.04.2024. 12:00 2 Ј. Панџић
26 Геодетска метрологија 3 четвртак 25.04.2024. 09:00 2 М. Марковић
27 Геодетски премер 1 1 четвртак 25.04.2024. 09:00 3 Ј. Панџић
28 Катастар непокретности 3 четвртак 25.04.2024. 12:00 4 М. Димитријевић Јовић
29 Геодезија 1 1 петак 26.04.2024. 09:00 2 и 3 М. Марковић, М. Димитријевић Јовић
30 Законски прописи и менаџмент у геодезији 3 петак 26.04.2024. 09:00 4  
31 Државни премер и основи катастра 2 петак 26.04.2024. 12:00 2 М. Димитријевић Јовић